Allpresan

Filozofia

Už 20 rokov skúmame a vyvíjame inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pleti. Spolupracujeme s poprednými odborníkmi v oblasti dermatológie, diabetológie a podológie.

Naše štúdie sa vykonávajú podľa farmakologických štandardov (dvojito zaslepené, randomizované a placebom kontrolované) a znášanlivosť našich výrobkov potvrdzujú nezávislé inštitúty.

 

Exkluzívne

Na kvalitu našich výrobkov a nás samých kladieme vysoké nároky a náš záväzok zahŕňa aj odborné poradenstvo. Preto nie sú všetky naše výrobky voľne dostupné na trhu. Niektoré z nich nájdete len u špecialistov na starostlivosť o nohy. Vaše nohy budú odborne ošetrené produktmi Allpresan a tie, ktoré nie sú určené len na odborné použitie, budú k dispozícii u vášho špecialistu v baleniach na domáce použitie. Ostatné výrobky si potom môžete zakúpiť v lekárňach a vybraných kozmetických ústavoch alebo na našom e-shope. Našich zákazníkov v odbore podporujeme prostredníctvom profesionálnej webovej stránky, ako aj ponukou ďalšieho vzdelávania a vedeckých informácií.

 

Allpresan distribuje GPS-OFA.cz. Více ZDE.

 

© Copyright 2024 - Akékoľvek použitie obsahu stránok vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupnenia textov, fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa týchto stránok prísne zakázané.