V čom sme iní? Naša patentovaná technológia BarrioExpert.

Krémové peny určené na starostlivosť o pleť. Od roku 1998.

Účinná starostlivosť o pleť. Vedecky overená účinnosť.

V lekárňach a supermarketoch je na výber viac ako sto rôznych druhov krémov. Väčšina z nich obsahuje najmä tuk. Tukový film, ktorý sa po ich aplikácii vytvorí na pokožke, môže nepriaznivo ovplyvniť niektoré prirodzené funkcie pokožky a zvýšiť riziko pošmyknutia a pádu.

Allpresan originálne krémové peny sú modernou alternatívou "klasických" prípravkov na starostlivosť o pleť, ktoré sa vyznačujú ľahkou roztierateľnosťou a rýchlym a vysoko účinným vstrebávaním účinných látok. Krémové peny sú tiež po rozbalení z nádobky výrazne hustejšie ako porovnateľné emulzie.

Krémová pěna s technologií BarrioExpert 

Jedinečnosť originálnych krémových pien Allpresan

Napodobňuje princíp moderných funkčných textílií. Posilňuje kožnú bariéru použitím priedušnej ochrannej siete, ktorá neviditeľne prilieha k vrchnej vrstve pokožky bez toho, aby ovplyvnila jej prirodzené funkcie. Pokožka je tak chránená pred pľuzgiermi, odreninami a nadmernou vlhkosťou. Posilnená, neporušená kožná bariéra tak účinne chráni telo pred baktériami a mykotickými patogénmi. Účinné látky našich krémových pien potom pozitívne pôsobia na pokožku a zabraňujú vzniku rôznych komplikácií.

Allpresan original prináša

  • Účinná ochrana pokožky pred vonkajšími vplyvmi, ako je vlhkosť alebo pot na pokožke. Bez obmedzenia normálnych funkcií pokožky
  • Jednoduchá, rýchla a účinná aplikácia. Žiadny nepríjemný, klzký a póry upchávajúci mastný film na pokožke
  • Bohatá starostlivosť s lipidmi, hydratáciou a ďalšími účinkami aktívnych zložiek
  • Spotrebiteľská úspornosť. Pri správnej aplikácii obsah 125 ml nádobky zvyčajne poskytuje dostatok peny na mesačnú starostlivosť o pleť (v závislosti od rozsahu ošetrovanej oblasti)

Výhody technológie BarrioExpert

  • Nezakrýva pokožku úplne - na pokožke vytvára priedušnú ochrannú sieť.
  • Kombinuje výhody emulzií bohatých na lipidy s ľahkou roztierateľnosťou peny
  • Vďaka forme peny je výrazne hustejšia ako porovnateľné emulzie
  • Po nanesení mastného krému musíte nejaký čas počkať, kým sa budete môcť obliecť.

BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair Technológia

Inovatívna a patentovaná technológia BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair vytvára priedušnú ochrannú sieť, ktorá chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi bez toho, aby ovplyvnila jej fyziologické funkcie. Rovnako ako v prípade moderných funkčných textílií môže pokožka po aplikácii peny voľne dýchať. Kožné lipidy dokonale zapadajú do poškodenej bariérovej štruktúry pokožky ako dieliky skladačky. Bola preukázaná obnova kožnej bariéry a zlepšenie regenerácie pokožky.

 

Po nanesení mastného krému musíte chvíľu počkať, kým sa budete môcť obliecť. Keď použijete Allpresan krémovú penu, sami uvidíte, že to nie je potrebné.

 

© Copyright 2024 - Akékoľvek použitie obsahu stránok vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupnenia textov, fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa týchto stránok prísne zakázané.