Derma Med

Od citlivej pokožky až po starostlivosť o atopickú dermatitídu a psoriázu v spojení s liečbou.

Allpresan Derma medové krémové peny sú špeciálne prispôsobené potrebám citlivej a ekzematickej pokožky. Cieľom je vždy poskytnúť úľavu od príznakov kožných problémov a umožniť každému, aby sa cítil príjemne vo svojej pokožke od hlavy až po päty.

Princíp fungovania lieku Allpresan Derma med

Patentovaná receptúra používaná prípravkom Allpresan napodobňuje lamelárnu štruktúru kože. Lipidy obsiahnuté v našich penách spolu s kožnými bunkami, ktoré lipidy obklopujú, vytvárajú ochrannú bariéru, ktorá pôsobí proti strate vlhkosti z pokožky a zabraňuje prenikaniu alergénov do tela. Okrem toho sa vďaka tomuto zloženiu zachovávajú prirodzené funkcie pokožky.

Kožná bariéra sa dokáže regenerovať už po štyroch týždňoch používania. Vďaka špeciálnemu zloženiu sú krémové peny mimoriadne šetrné k pokožke, ľahko a jemne sa rozotierajú. Sú veľmi bohaté, aj na veľké plochy pokožky stačí malé množstvo peny.

© Copyright 2024 - Akékoľvek použitie obsahu stránok vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupnenia textov, fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa týchto stránok prísne zakázané.