SkinCAIR HYDRO

Hydratačná starostlivosť pre všetky typy pleti

Vzácne prírodné oleje z olív a semienok granátového jablka a kombinácia mlieka a medu predurčujú tri rôzne rady starostlivosti pre špeciálne potreby pleti. Každý rad Skincair ponúka vyvážený balík hydratačných prípravkov na ruky, telo a ako doplnok sprchovej peny pre dokonalý pocit ošetrenej pokožky. Výsledkom je revitalizovaná pokožka vďaka prírodným výťažkom a zlepšená elasticita pokožky

Vďaka vysokokvalitným zložkám olivového oleja zostáva pokožka pružná a hladká. Kyselina hyalurónová a močovina zabezpečujú intenzívnu hydratáciu a zanechávajú pokožku výrazne hladšiu a jemnejšiu. HYDRO telová pena intenzívne hydratuje pokožku a dodáva jej hodvábny lesk a zamatovú jemnosť. Vďaka hydratačnému sprchovaciemu prípravku sa pokožka mimoriadne jemne čistí vzácnymi prírodnými olejmi, ako je avokádový, jojobový a olivový olej, výsledkom čoho je svieža, zamatovo hebká pokožka.

© Copyright 2024 - Akékoľvek použitie obsahu stránok vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupnenia textov, fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa týchto stránok prísne zakázané.