Krémové peny Allpresan® diabetic sú určené na špeciálne potreby pokožky nôh pri diabete. Boli vyvinuté v spolupráci s diabetológmi, dermatológmi a odborníkmi na nohy.

Súčasné štúdie uvádzajú, že suchej pokožke diabetikov chýbajú nielen lipidy a hydratácia, ale je aj narušená jej funkcia kožnej bariéry. To uľahčuje prienik nebezpečným patogénom – a najmä na nohách sa dramaticky zvyšuje riziko prasklín a infekcií. Preto sú teraz k dispozícii nové krémové peny na diabetickú pokožku Allpresan s efektom posilnenia kožnej bariéry!

Krémové peny Allpresan diabetic INTENSIV + REPAIR s ureou a bez nej, ako aj MYCO + REPAIR  sú špeciálne navrhnuté na ochranu pred vznikom atletickej nohy pri diabete, obsahujú takzvané biomimetické lipidy: lipidy totožné s tými, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke, ktoré zapadnú do medzier v narušenej kožnej bariére ako dokonale zapadajúce diely skladačky a tým vytvárajú prostredie, ktoré podporuje vlastnú regeneračnú schopnosť pokožky. Zdravá kožná bariéra sa obnoví v priebehu iba štyroch týždňov.

Hydratačné zložky obnovujú hydratačnú rovnováhu pokožky a robia ju odolnejšou voči stresu. Vďaka špeciálnemu zloženiu krémovej peny sa výrobky ľahko a jemne rozotierajú, rýchlo sa vstrebávajú a nezanechávajú nepríjemný mastný film na pokožke.

Filter