Na aké typy pokožky sú vhodné krémové peny Allpresan®?

kozmetické prípravky

Na aké typy pokožky sú vhodné krémové peny Allpresan®?

Na aké typy pokožky sú vhodné krémové peny Allpresan®?

Krémové peny Allpresan® na suchú a namáhanú, veľmi suchú až šupinatú a extrémne suchú pokožku

  • predstavujú vysokoúčinné patentované krémové peny na riešenie kožných problémov a liečbu postihnutej pokožky pri kontaktných alergiách, neurodermatitíde a psoriáze.
  • sú vhodné na ruky, nohy aj celé telo.
  • obsahujú špeciálny hydratačný komplex s vysokým podielom hydratačnej látky urey.
  • Defensil® upokojuje pokožku.
  • dostatočný podiel lipidov posilňuje ochrannú bariéru pokožky bez upchávania pórov a prehrievania pokožky.

Rad kozmetických prípravkov Allpresan® pedicare je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť a ochranu o suchú a veľmi suchú pokožku nôh. Kozmetické prípravky Allpresan® pedicare sú určené na základnú a intenzívnu starostlivosť o pokožku nôh. Vďaka rôznemu obsahu urey v jednotlivých krémových penách je možné zvoliť si ten správny prípravok pre každý typ pokožky nôh, od citlivej a namáhanej pokožky cez suchú, veľmi suchú až šupinatú pokožku až po extrémne suchú a popraskanú pokožku.

Krémové peny Allpresan® pedicare sú doplnené prípravkami určenými na špeciálnu starostlivosť, zahrnujúcimi napr. dezodorant na potiace sa nohy či dezodorant na obuv, koncentrát na kúpeľ nôh, nechtovú tinktúru či nechtový olej, peeling na veľmi suchú až šupinatú pokožku či zmäkčovač zatvrdnutej pokožky.

Krémové peny Allpresan® diabetic na suchú a citlivú a veľmi suchú až popraskanú  pokožku nôh pri diabete

  • sú určené na riešenie kožných problémov a ošetrenie postihnutej pokožky diabetikov.
  • obsahujú špeciálny hydratačný komplex s vysokým podielom hydratačnej látky urey.
  • Pentavitín® dodatočne zabezpečuje účinné a dlhodobé uloženie vlhkosti v pokožke.
  • dostatočný podiel lipidov posilňuje bariéru pokožky bez upchávania pórov a bez prehrievania pokožky.

Nový produktový rad SkinCair Allpresanu® nemeckého výrobcu Neubourgh Skin Care predstavuje hydratačnú starostlivosť novej generácie. Aktívne krémové peny spájajú v sebe pozitívny účinok hodnotných prírodných látok s výhodami inovatívnej technológie. Cielene ošetrujú pokožku a súčasne jej dovoľujú „dýchať“.

Krémové peny SkinCair sú určené predovšetkým na regeneračnú starostlivosť o pokožku. Ich hlavnou zložkou je olivový olej. Kozmetické prípravky SkinCair sú vhodné nielen na každodennú hydratáciu normálnej pokožky, ale spĺňajú aj špeciálne požiadavky suchej a citlivej pokožky.

Kozmetické prípravky radu SkinCair Allpresanu® sa aplikujú formou penového dávkovača, čo zabezpečuje hygienické používanie prípravkov. Okrem toho je balenie vďaka penovému dávkovaču úspornejšie, má dlhšiu trvácnosť a účinnosť.

Zdieľajte tento príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *