Otázky ku kozmetickej línii Allpresan® pedicare

Allpresan pedicare skúsenosti

Otázky ku kozmetickej línii Allpresan® pedicare

Zabraňuje dezodorant na nohy Allpresan® pedicare poteniu nôh?

Deodorant na nohy Allpresan® pedicare (kód: 101103) chladí a navracia teplým a spoteným nohám sviežosť. Deodorant obsahuje čajovníkový olej, ktorý cielene pôsobí proti pachovým baktériám a podporuje ochranu pred mykózami na nohách a nechtoch. Navyše deodorant na nohy obsahuje aj mentol, ktorý dodáva pokožke nôh osviežujúcu a príjemnú vôňu.
Proti poteniu nôh je určená krémová pena na nohy Allpresan® pedicare s výťažkom z dubovej kôry a šalvie (kód:100904). Výťažky z kôry dubu uzatvárajú póry kože nôh a šalvia pôsobí proti nadmernému poteniu nôh.

Zanecháva dezodorant na obuv na oblečení alebo obuvi škvrny alebo fľaky?

Nezanecháva. Dezodorant do topánok je vhodné použiť večer po vyzutí, aby topánka mala dostatok času na usušenie a vyvetranie. Nie je vhodné striekať veľké množstvo dezodorantu a hneď topánky obuť, treba počkať aspoň 30 sekúnd. Vlhká koža topánok z vnútornej strany, môže zafarbiť pančuchy, alebo topánky. Avšak dezodorant do topánok nepoškodzuje rôzne druhy kože topánok.

Koľko % čajovníkového oleja obsahuje dezodorant na obuv Allpresan® pedicare?

Menej ako 1%.

Prenikne nechtová tinktúra, nechtový olej až do nechtového lôžka? Sú tieto prípravky proti zarastaniu nechtov?

Tieto dva produkty majú dva odlišné ošetrujúce použitia.
Ak je necht náležite ošetrený pedikérkou, prenikne tinktúra na nechty aj do hlbších vrstiev. Pomáha pri tvorbe lesklých a tvrdých nechtov. Tinktúra na nechty sa odporúča použiť jednu hodinu pred návštevou sauny, bazénov a kúpalísk, ako prevencia pred plesňovými ochoreniami.
Nechtový olej s vitamínovým komplexom a výťažkom z morských rias ošetruje aj nechtové lôžko a slúži na regeneráciu namáhaných a poškodených nechtov. Nechtový olej po ošetrení nechtov prenikne tiež do hlbších vrstiev a podporuje liečbu zarastajúcich nechtov.

Koľko % čajovníkového oleja obsahuje dezodorant na nohy Allpresan® pedicare?

Menej ako 1%.

Môžu sa kozmetické prípravky Allpresan® pedicare aplikovať na kurie oka a otlaky, resp. či ich aj odstraňujú?

Kozmetické prípravky Allpresan® pedicare môžu byť použité ako podporná liečba pri hojení, napr. krémová pena na citlivú a namáhanú pokožku nôh Allpresan® pedicare (kód: 100104), avšak konkrétny problém sa neodstráni.
Krémové peny Allpresan® sa nesmú používať na otvorené rany. Okolie rany sa môže ošetriť. Pedikérka môže použiť zmäkčovač zatvrdnutej kože ako predprípravu na odstránenie kurieho oka, sám zmäkčovač zatvrdnutej kože kurie oko neodstráni.

Zdieľajte tento príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *